Robota DC-CO18V akkukompressori runko






- Tuotekoodi: R01-10074
- Heti verkosta ja ainakin yhdestä myymälästä 3 kpl (Woodsman)Tuotteet kerätään ja lähetetään arviolta 1-3 arkipäivässä
- Toimituskulut alkaen 9,90 €Nouto myymälästä0,00 €
DC-G18V Akkukäyttöinen Ilmapumppu
Robota DC-G18V akkupumppu on kätevä ja monipuolinen apuväline renkaiden, uimalelujen, pallojen ja muiden ilmaa tarvitsevien tuotteiden täyttämiseen. Kompaktin kokoinen pumppu on helppo ottaa mukaan autoon, veneeseen tai mökille, ja LED-valo helpottaa työskentelyä hämärässä.
Laitteen maksimipaine on 10,3 bar (150 PSI), ja mukana toimitetaan yleisimmät adapterit monipuoliseen käyttöön. Kompressori pysähtyy automaattisesti, kun haluttu paine saavutetaan, mikä lisää turvallisuutta ja tarkkuutta. Runkoversio toimitetaan ilman akkua ja laturia.
Pakkaukseen sisältyy myös virtajohto tupakansytytinliittimellä, joten pumppua voi käyttää joko 18 V akulla tai suoraan auton tupakansytyttimestä, mikä tekee laitteesta erittäin joustavan erilaisissa käyttötilanteissa.
Tekniset tiedot
-
Jännite: 18 V
-
Maksimipaine: 10,3 bar / 150 PSI
-
Paino: 0,91 kg (ilman akkua)
-
Letkun pituus: 0,6 m
-
Mukana adapterit: Dunlop, Schrader, Presta ja palloventtiili
-
Toimitus: runkoversio, ei sisällä akkua eikä laturia
-
Yhteensopivuus: Makita LXT 18V akut
Tuotenumero
-
R01-10074
Takuu
-
12 kuukautta
Pakkauksen mitat (cm)
-
Korkeus: 11
-
Leveys: 24
-
Syvyys: 29
-
Pakkauspaino: 1,2 kg